Kurumsal

MAKROMET A.Ş

Önceliği kalite olan firmamız, 1997 yılında kurulmuştur. Lamel grafitli dökme demir (Pik), Küresel grafitli Dökme demir (Sfero) ve Alaşımlı-Alaşımsız çelik döküm üzerine faaliyet gösteren firmamız 2002 yılında motor ve kompresör gömlek imalatına başlamış olup tecrübeli ve uzman kadrosu ile otomotiv sanayisinde önemli ve saygın bir yer edinmiştir.


MAKROMET A.Ş yönetim kurulu tarafından 2009 yılında dış ticaret şirketi olarak F,S.P Metal kurulmuştur, Hava soğutmalı ve kompresör gömlekleri alanında faaliyet gösteren FSP. Metal dış ticaret şirketimiz ürünlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birlikte Ortadoğu, Avrupa, Latin Amerika ve Afrika ülkelerinde pazara sunmaktadır. TSE-ISO-N 9001-2015 ve EAC (Avrasya Ekonomik Topluluğu) Gümrük Birliği sertifikalarına sahip olan firmamız mühendis ve teknik ekibimizle birlikte üretimden ve imalattan kaynaklanabilecek hataları en aza indirgemek için kurulan laboratuvar ortamında araştırma ve geliştirme için yapılan analiz ve testler sonrasında satışa sunulmaktadır. MAKROME T AŞ ve FS.P Metal, geniş vizyonu ve ihtiyaca uygun çözüm üretme becerisiyle yüksek kaliteli ürünler üretip; otomotiv, makine ve tarım makineleri sektöründe güvenle kullanılmasını sağlamaktadır. Hizmet kalitesiyle her zaman işlerinde en iyiyi amaçlayan müşterilerin yanındadır.


Teknolojik gelişmeleri ya dan takip ederek ürün kalitemizi geliştiriyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Nitelikli kadromuzla kalite standartlarına uygun üretim yaparak saygın bir firma olmayı hedefliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında otomotiv, tarım, hidrolik Ve birçok sektörde yedek parça üretimi yaparak, döküm sektöründe lider olmak için geniş ürün çeşitliliğiyle tanınırlığımızı artırıyoruz

Hakkımızda
750+

Sektörlerde memnun müşteri sayısı

%70

İhracat kapasitesi ile yüksek ticaret hacmi

26+

Yılı aşkın tecrübe

?